nav-left cat-right
cat-right

Bytový dům MITRANS HK s.r.o. poskytuje kvalitní a levné ubytování pro návštěvníky města Hradce Králové. Poloha ubytovny umožňuje její snadné vyhledání a dostupnost všech důležitých a zajímavých míst v Hradci Králové. Charakterem je ubytování vhodné jak pro turisty, účastníky sportovních či společenských akcí, školní výlety, tak i pro pracovníky různých firem, dělníky a brigádníky.

Nabízíme ubytování: ve 2-4 lůžkových pokojích i (apartmánech se sociálním zařízením).

Kapacita pokojů: 33

Pokoje: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmány do 6 lůžek.

Vybavení pokojů:

– 2-4 lůžkové pokoje – postele, stůl, židle, skříně, (televize,internet,telefon – za příplatek), (sprcha, WC) společné pro 3 až 4 pokoje.
– Apartmán – postele, stůl, židle, skříně, (sociální zařízení, TV, lednice v ceně).
– Dvě samostatné vybavené kuchyně (jídelní servis možno zapůjčit oproti záloze).

V celém areálu včetně pokojů je přísný zákaz kouření. Dále dbáme na dodržování nočního klidu od 22:00 hod. Místo ke kouření, ale i odpočinku v letních měsících Vám poskytnou prostory venkovního balkónu, vybavené celoročně místy k sezení a popelníky.

Rezervace a informace o volné kapacitě pokojů:

Jelikož nemáme stálou recepci, ubytování od 16 hodin – do 22 hodiny a o víkendu je nutné domluvit PŘEDEM, buď rezervačním formulářem na našich webových stránkách, nebo telefonicky na číslech 725 689 453 (p. Petrová).

Uvedená tel. č. jsou Vám k dispozici ve všední den do 20 hod., případně o víkendech a svátcích od 13-20 hodin. Prosíme Vás o akceptaci uvedených časových údajů.

  • ubytovna je situována v bezprostřední blízkosti centra
  • krátkodobé i dlouhodobé ubytování
  • slevy při dlouhodobém pobytu
  • blízká vzdálenost k MHD, vlakovému nádraží i aut. stanovišti
  • parkování v areálu ubytovny pouze po domluvě s majitelem
  • parkovací místa v těsné blízkosti areálu

Ubytovna má své vlastní internetové stránky na adrese www.ubytovnahradeckralove.cz Email: info@ubytovnahradeckralove.cz.